2018. november 8. – Méltóság Nap

A Debreceni Hospice Ház Alapítvány Magyarországon egyedülálló rendezvénysorozatot szervezett, amelyhez közel 20 általános iskola csatlakozott saját programjával, így fejezve ki tiszteletüket a súlyos, gyógyíthatatlan betegségben szenvedők iránt. A Méltóság Nap megnyitója a Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógia Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégiumban volt. A megnyitón részt vett Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület – ttre.hu püspöke, Dr. Seszták István, a Hajdúdorogi Főegyházmegye főhelynöke, Pappné Gyulai Katalin, a Debreceni Tankerületi Központ igazgatója, valamint Dr. Marosi-Rácz Julianna, DMJV Önkormányzata Humán Főosztályának vezetője, Porkoláb Gyöngyi, a Debreceni Hospice Ház Alapítvány elnöke és Kovács Anikó Gyöngyi, a Bárczi Gusztáv EGYMI vezetője. Hamarosan egyes iskolák programjait is bemutatjuk.

Köszönjük!