Több mint kilencszázezer forint gyűlt össze az ökumenikus imahét perselyadományaiból!

Ökumenikus imahét Debrecenben: a daganatos betegek kapják a perselyadományokat

Január 20-27. között rendezték meg az ökumenikus imahetet, amelynek nyitó istentisztelete Debrecenben, az Attila téri főszékesegyházban volt. A szertartás megkezdése előtt Porkoláb Gyöngyi a Debreceni Hospice Ház Alapítvány kuratóriumi elnöke szólalt fel, az ökumenikus imahét perselyadományait ugyanis e szervezet számára ajánlották fel.

Örömmel adhatjuk hírül, hogy az ökumenikus imahét találkozóin a hívek összesen 909.325 forintot adakoztak. A görögkatolikusok testvérek 116.800 forintot. Minden segítséget köszönünk ezúton is!

Köszönjük szépen a debreceni Hospice és Palliatív osztályon fekvő gyógyíthatatlan betegek és családtagjaik nevében!